Vítáme Vás v hotelu Oya


Hotel Oya*** je moderním a komfortním hotelem s přátelským personálem, který je neustále připraven vyjít vstříc individuálním přáním našich hostů. Vynikající polohu ocení ve volných chvílích nejen příznivci nákupování, ale především milovníci krás Prahy.

Společnost, která založila hotel Oya*** a Otar*** má tradici v poskytování ubytovacích služeb více než 15 let. Jsou to právě bohaté zkušenosti a spokojenost našich hostů, které dávají hotelům Oya*** a Otar*** náskok před konkurencí.

 

Hotel Oya*** leží v srdci nové obchodně - administrativní čtvrti v centru Prahy. V těsné blízkosti se nachází nákupní centrum Arkády Pankrác, administrativní centrum Gemini center, City Tower, Kavčí hory Office Park. Několik málo minut pešky se nachází Kongresové centrum Praha a historická památka Vyšehrad. Nespornou výhodou je také výborné napojení na městskou hromadnou dopravu, přičemž Václavské náměstí je vzdáleno pouhých 5 minut metrem. Tramvaj se zastávkou přímo před hotelem vede přes Národní divadlo, Karlův most či Staroměstské náměstí až k Pražskému hradu. Okolo hotelu vede i trasa nočního autobusu.

 

O hosty v hotelu Oya pečuje vyškolený profesionální personál, který je připraven 24 hodin denně vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům. Pro ty, jejichž návštěva je turistického rázu, máme připraveny nejrůznější brožury, plány města i rady, jak si hlavní město co nejvíce užít.

 

Ke komplexnosti služeb přispívá vynikající a hosty oblíbený Harry´s restaurant, kde si můžete pochutnat na specialitách z otevřeného grilu. Opomenout nesmíme ani skybar 7. nebe, který nabízí nejen pestrý výběr alkoholických, nealkoholických nápojů, ale i příjemné posezení na jedné z našich teras s výhledem na Prahu. Pro společenské akce či školení je k dispozici menší salonek.

Concierge

neváhejte se s Vaším přáním obrátit na naše kolegy na recepci

Bar Sedmé nebe

atypický prosklený střešní bar se dvěma částečně zatravněnými terasami

Dostupnost

cca 100 metrů od stanice metra Pražského povstání a tramvajové zastávky